Last updated 23.6.19 18:40
XXXIII Campeonato de España Infantil y Cadete 2019 - Sant Feliu de Guixols
Entry Statistics by ClubMedalists by ClubBroken Records by Events
Medal StatisticsMulti Medalists
Medalists by EventClasificación Clubes
 
MenWomen
SurfaceSurface
50mTimed Final12 - 13StartlistResults 50mTimed Final12 - 13StartlistResults
50mTimed Final14 - 15StartlistResults 50mTimed Final12 - 15StartlistResults
100mTimed Final12 - 13StartlistResults 100mTimed Final12 - 13StartlistResults
100mTimed Final14 - 15StartlistResults 100mTimed Final12 - 15StartlistResults
200mTimed Final12 - 13StartlistResults 200mTimed Final12 - 13StartlistResults
200mTimed Final12 - 15StartlistResults 200mTimed Final12 - 15StartlistResults
400mTimed Final12 - 13StartlistResults 400mTimed Final12 - 13StartlistResults
400mTimed Final14 - 15StartlistResults 400mTimed Final14 - 15StartlistResults
800mTimed Final14 - 15StartlistResults 800mTimed Final14 - 15StartlistResults
 
BifinsBifins
50mTimed Final12 - 13StartlistResults 50mTimed Final12 - 13StartlistResults
50mTimed Final12 - 15StartlistResults 50mTimed Final12 - 15StartlistResults
100mTimed Final12 - 13StartlistResults 100mTimed Final12 - 13StartlistResults
100mTimed Final12 - 15StartlistResults 100mTimed Final12 - 15StartlistResults
200mTimed Final12 - 13StartlistResults 200mTimed Final12 - 13StartlistResults
200mTimed Final14 - 15StartlistResults 200mTimed Final12 - 15StartlistResults
400mTimed Final14 - 15StartlistResults 400mTimed Final12 - 15StartlistResults
 
ApneaApnea
25mTimed Final12 - 13StartlistResults 25mTimed Final12 - 13StartlistResults
50mTimed Final14 - 15StartlistResults 50mTimed Final14 - 15StartlistResults
 
ImmersionImmersion
100mTimed Final14 - 15StartlistResults 100mTimed Final14 - 15StartlistResults
400mTimed Final12 - 15StartlistResults 400mTimed Final14 - 15StartlistResults
 
Surface RelaySurface Relay
4 x 100mTimed Final12 - 13StartlistResults 4 x 100mTimed Final12 - 13StartlistResults
4 x 100mTimed Final14 - 15StartlistResults 4 x 100mTimed Final14 - 15StartlistResults
 
Other Events
45.Mixed4 x 50m SurfaceTimed Final18:03InfantilStartlistResults
46.Mixed4 x 50m SurfaceTimed Final18:10CadeteStartlistResults
Entry Statistics by ClubMedalists by ClubBroken Records by Events
Medal StatisticsMulti Medalists
Medalists by EventClasificación Clubes
 
1 - Primera sesión - 22.6.19 - 10:00
1.Girls25m ApneaTimed Final10:00InfantilStartlistResults
2.Boys25m ApneaTimed Final10:08InfantilStartlistResults
3.Girls100m ImmersionTimed Final10:16CadeteStartlistResults
4.Boys50m BifinsTimed Final10:24InfantilStartlistResults
5.Girls50m BifinsTimed Final10:33InfantilStartlistResults
6.Boys50m BifinsTimed Final10:45CadeteStartlistResults
7.Girls50m BifinsTimed Final10:53CadeteStartlistResults
8.Boys50m SurfaceTimed Final11:02InfantilStartlistResults
9.Girls50m SurfaceTimed Final11:11InfantilStartlistResults
10.Boys50m SurfaceTimed Final11:18CadeteStartlistResults
11.Girls50m SurfaceTimed Final11:25CadeteStartlistResults
12.Boys800m SurfaceTimed Final11:33CadeteStartlistResults
13.Girls800m SurfaceTimed Final11:56CadeteStartlistResults
14.Boys100m ImmersionTimed Final12:19CadeteStartlistResults
Entrega de medallas
 
2 - Segunda sesión - 22.6.19 - 17:00
15.Girls400m SurfaceTimed Final17:00InfantilStartlistResults
16.Boys400m SurfaceTimed Final17:21InfantilStartlistResults
17.Girls400m SurfaceTimed Final17:43CadeteStartlistResults
18.Boys400m SurfaceTimed Final18:02CadeteStartlistResults
19.Girls100m BifinsTimed Final18:20InfantilStartlistResults
20.Boys100m BifinsTimed Final18:35InfantilStartlistResults
21.Girls100m BifinsTimed Final18:46CadeteStartlistResults
22.Boys100m BifinsTimed Final18:58CadeteStartlistResults
23.Girls4 x 100m SurfaceTimed Final19:09InfantilStartlistResults
24.Boys4 x 100m SurfaceTimed Final19:20InfantilStartlistResults
25.Girls4 x 100m SurfaceTimed Final19:33CadeteStartlistResults
26.Boys4 x 100m SurfaceTimed Final19:44CadeteStartlistResults
Entrega de medallas
Entry Statistics by ClubMedalists by ClubBroken Records by Events
Medal StatisticsMulti Medalists
Medalists by EventClasificación Clubes
 
3 - Tercera sesión - 23.6.19 - 10:00
27.Girls50m ApneaTimed Final10:00CadeteStartlistResults
28.Boys50m ApneaTimed Final10:06CadeteStartlistResults
29.Girls400m ImmersionTimed Final10:11CadeteStartlistResults
30.Boys200m BifinsTimed Final10:25InfantilStartlistResults
31.Girls200m BifinsTimed Final10:38InfantilStartlistResults
32.Boys200m BifinsTimed Final10:55CadeteStartlistResults
33.Girls200m BifinsTimed Final11:06CadeteStartlistResults
34.Boys200m SurfaceTimed Final11:23InfantilStartlistResults
35.Girls200m SurfaceTimed Final11:36InfantilStartlistResults
36.Boys200m SurfaceTimed Final11:48CadeteStartlistResults
37.Girls200m SurfaceTimed Final11:56CadeteStartlistResults
38.Boys400m ImmersionTimed Final12:08CadeteStartlistResults
Entrega de medallas
 
4 - Cuarta sesión - 23.6.19 - 17:00
39.Girls100m SurfaceTimed Final17:00InfantilStartlistResults
40.Boys100m SurfaceTimed Final17:11InfantilStartlistResults
41.Girls100m SurfaceTimed Final17:20CadeteStartlistResults
42.Boys100m SurfaceTimed Final17:28CadeteStartlistResults
43.Girls400m BifinsTimed Final17:37CadeteStartlistResults
44.Boys400m BifinsTimed Final17:50CadeteStartlistResults
45.Mixed4 x 50m SurfaceTimed Final18:03InfantilStartlistResults
46.Mixed4 x 50m SurfaceTimed Final18:10CadeteStartlistResults
Entrega de medallas